Led 292019

Vodnár miluje voľnosť. Nesnažte sa ho spútať.

Muži narodený v znamení Vodnára majú jednu výraznú charakteristickú črtu, a to, že milujú voľnosť. Nie nadarmo sa o nich hovorí, že čím viac sa ich budete snažiť spútať, tým viac od vás budú utekať. Ak ste teda vo vzťahu s takýmto mužom, snažte sa čo najmenej tlačiť na pílu a všetko pôjde tak, ako má.

pouta

Láska bez hraníc

Element, ktorý ovláda toto znamenie, je vzduch. Práve preto je s ním úzko spojená túžba po voľnosti a samostatnosti. Neznamená to však, že ak bude tento muž váš partner, bude vám zásadne neverný, alebo si lietať kade tade a doma neposedí ani chvíľu. Dôležité je to, aby ste sa ho nesnažili príliš meniť, alebo ho obmedzovať. Samozrejme, ak túžite skôr po chlapovi, ktorí bude sedieť vedľa vás od rána do večera, poobzerajte sa radšej po inom znamení. Vo všeobecnosti, by sme mohli povedať, že k tomuto znameniu najviac pasujú ženy narodené ako Váhy, Baran, Strelec, alebo blíženec. Za absolútne nevhodnú kombináciu sú považované znamenia Býk, Škorpión a Lev.

Netlačte na nich

Ak váš partner bude potrebovať byť sám, doprajte mu trochu samoty. Takto váš vzťah môže fungovať bez výraznejších problémov. Títo muži sa neradi zverujú so svojimi pocitmi. Radšej si sadnú niekam do kúta a preberú ich sami so sebou, v svojej hlave. Takže ak sa vám bude váš partner zdať nejaký divný, netlačte na pílu. Verte, že takto dosiahnete omnoho viac a po krátkom čase sa vám zverí sám.

vodnáž

Nepraktickí, no usilovní a rozumní

Pri Vodnároch sa musíte zmieriť s ešte jednou, nie vždy najlepšou, vlastnosťou. Títo muži nepatria k tým najpraktickejším. Ako sme spomenuli, ich elementom je vzduch, takže životom doslova lietajú a ich hlava sa často ocitá vysoko v oblakoch. Neznamená to však, že by boli neschopní, alebo dokonca leniví. Skôr sa snažia vyriešiť veci a neraz i problémy, po svojom. Veľmi radi študujú, skúšajú nové veci, a to ako v súkromnom, tak v pracovnom živote.