Dub 032019

Ste sami sebou?

Nemali by ste sa neustále zameriavať len na to, čo chcete vy, ale pozrieť sa aj na to, čo chce váš partner. A niekedy by ste sa proste mali len pozrieť na to, čo je pre vás naozaj to podstatné, aby ste sa mohli zamerať aj na ďalšie veci, ktoré sú skutočne úžasné. A niekedy ide aj tak v prvom rade o to, aby boli veci čo najlepšie. A pre tento raz sa musíte proste obetovať a zamerať hlavne na to, aby ste sami vedeli všetko posunúť tam, kde to chcete vidieť a cítiť vy sami. Všetko bude predsa len vždy založené hlavne na tom, aby boli veci dokonalé.

akt

Verte, na čo sa môžete tešiť
Predsa len masaz lingamu nemusí byť predsa niečo, čo pre ženu nie je príjemné a pre muža zase áno. A nech ide o čokoľvek, vždy to môže byť potešenie pre vás a aj pre vášho partnera, o tom teda vôbec nemusíme ani len špekulovať, no nie je to tak? Niekedy stačí len málo a všetko bude krásne, pretože to tak môže byť. Teraz už len stačí, aby ste sa jednoducho zamysleli nad tým, čo je pre vás krásne. A prečo sú pre vás niektoré veci ťažké, hoci v skutočnosti nie sú vôbec otravné.

erotický shoop

Sex znamená veľmi veľa
Ak vám ide o to, aby bol sex niečím výnimočným, niečím, čo pre vás bude naozaj čo najlepšie. Ale aj keď sa možno potrebujete poriadne zamyslieť a byť rozhodnutý, že toto je naozaj čo najkrajšie, všetko bude vždy také, ako ste to chceli vidieť a veď o to v skutočnosti ide, no nie? Aby ste sa proste vedeli poriadne potešiť z každej jednej drobnosti a maličkosti. Tento raz sa proste musíte tešiť a byť rozhodnutý, že je to naozaj pre vás to najlepšie. Všetko bude krásne, pretože to tak môže byť. A keď to viete, je to jasnejšie, než jasné. A toto bude to najlepšie, čo môžete urobiť. Kedykoľvek máte pocit, že veci nie sú presne také, ako by ste ich chceli vidieť, najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je zmeniť to. A to bude jednoducho úžasné.