Zář 202021

Doprajte vašim fotkám výnimočnosť

Máte aj vy stále viac fotiek? V dnešnej dobe nič nenormálne, skôr naopak. Stačí, že máme vo vrecku smartphone a fotíme všetko, čo uznáme v daný moment za vhodné. V mnohých prípadoch ani nemusí ísť o nejaký významný moment, unikátny jav či idylické prostredie. Väčšinou sa nám teda v úložiskách hromadia fotky, ktoré nie sú ničím extra, ale samozrejme raz za čas zachytíme aj skutočne kvalitné snímky či pamätné momenty.

mobil, fotka

A tieto po nejakom čase hľadáme, chceme si ich pripomenúť. Ale je to celkom fuška, dopátrať sa k nim spomedzi toľko iných fotiek a súborov. Niekedy sa teda na to vykašleme, alebo keď sa do toho pustíme, tak znudene preklikávame alebo s prstom preklepávame cez množstvo iných obrázkov, kým sa dopátrame k tomu hľadanému.

Doprajte vašim najlepším snímkam výnimočnosť a nechajte si ich vytlačiť ako klasické fotky alebo ako pekný fotoobraz. Nie všetky veci, ktoré sú už tak trochu retro, sú zlé! Čo je napríklad zlé na držaní originálnych fotiek vo svojich rukách a na prezeraní si ich s rodinou či priateľmi? Vôbec nič! A je to dokonca romantickejšie a záživnejšie, než sa len tak preklikávať v počítači či pozerať sa do mobilu.

fotoobrazy na stene

A áno, ak využijete tlač fotografií online, aspoň si spravíte poriadok vo svojej galérii a takisto tie najcennejšie snímky vyberiete a zvečníte! Dáte im fyzickú podobu, už to viac nebudú len súbory v počítači.

Tlač a vyvolávanie fotiek majú aj v dnešnej dobe svojich zákazníkov, tento trend sa totiž opäť vracia do módy. S tým rozdielom, že dnes to je vďaka online službám šikovnejšie, než hocikedy predtým. Nemusíte chodiť do kamennej predajne, nemusíte brať so sebou flash disk ani SD kartu, vaše súbory jednoducho nahráte do systému fotografického štúdia, zvolíte si rozmery a formát a vaše digitálne snímky sa vyvolajú vo forme papierovej fotky alebo fotoobrazu v modernej HD kvalite.