Čvn 172023

Prirodzený makeup na leto

Snom každej z nás je vyzerať čo najpríťažlivejšie a dokonalo, skrátka objaviť v sebe tú bohyňu, ktorou sme a cítiť sa sebavedomo a sexi. Všetky milujeme ten pocit, keď sa raz za čas dáme do gala, vytiahneme si tie najkrajšie šaty, aké doma máme, bezchybnému makeupu venujeme minimálne hodinku a nadýchanému účesu ďalšiu. Avšak, nie každý deň sa nám chce alebo máme čas sa tomu toľko venovať. A aj keď každá z nás je dokonalá taká, aká je, predsa nám dokáže zdvihnúť sebavedomie ten správny makeup, ktorý jemne vyzdvihne všetky naše prednosti. Pripravili sme si pre vás maličkého sprievodcu, ktorý vám poradí ako vyzerať ešte viac okúzľujúco a na čo sa určite v našej každodennej skrášľovacej rutine zamerať.

makeup

Nie je makeup ako makeup

Poznáte aj vy ženu, ktorá na seba vždy nanesie tonu makeupu, a ešte k tomu v nesprávnom odtieni a v zlej kvalite? Určite, vám netreba objasňovať, ako zle to väčšinou vyzerá. Už dávno nežijeme v roku 2000 a heslom dnešného makeup sveta je: menej je viac. Pod hrubým nánosom makeupu naša pleť nedokáže dýchať, upcháva nám póry a zapríčiňuje vznik a zhoršenie akné. A to nehovoriac, v horúcom letnom počasí. V prvom rade je potrebné dbať na každodennú starostlivosť o pleť, minimálne raz za mesiac navštívte svoju kozmetičku a používajte tie správne produkty pre váš typ pleti. Ku krajšej a žiarivejšej pleti vám dopomôže aj pravidelný pitný režim a vyvážená strava. Pri takejto starostlivosti vám vaša pleť bude robiť minimálne starosti a pokojne si vystačíte aj s ľahším BB krémom a kvalitným korektorom.

Pohľad za milión

Snáď ani netreba hovoriť, ako dokáže každého okúzliť pohľad krásnych očí pôvabnej ženy. Podčiarknite svoj pohľad napríklad bielou ceruzkou po dolnej línii viečka, rozjasnite si kútika oka žiarivým rozjasňovačom a obohaťte svoje mihalnice krásnymi ligh as air mihalnicami D-nails ľahkými ako vánok. Pri večernom líčení alebo slávnostnej akcii sa určite zamerajte aj na výber očných tieňov, ktoré lichotia farbe vašich očí a celkovému oblečeniu.

prirodzenosť

Ako na zdravý a žiarivý vzhľad

Najmä dnes je trendy zdravý a žiarivý vzhľad, ktorý vám dodá prirodzený lesk a farbu. Hlavne v letných mesiacoch neurobíte krok vedľa, ak si zadovážite kvalitný bronzér, s ktorým si krásne zvýraznite svoje črty tváre a dodá vám efekt prirodzeného opálenia. Skvelé sú tie minerálne, ktoré sú ľahučké a prirodzené. V kombinácii s tekutou lícenkou budete vyzerať prirodzene, zdravo a žiarivo. Vrchné body tváre môžete ešte rozjasniť a môže sa vyraziť.