Led 282023

Ponuka prepraviek na ovocie

Ponuka prepraviek na ovocie

Aj vy máte radi ovocie a zeleninu obratú priamo z vašej záhrady? Nabrali ste aj tento rok plnú úrodu a rozmýšľate ako ju uskladniť, aby vám čo najdlhšie vydržala? Už nemusíte. Firma Schoeller Allibert vám prináša ideálne riešenie pre uskladnenie vašej úrody. Ich prepravky na ovocie sú ideálnou voľbou. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých variant: Plastové boxy na potraviny BigBox alebo Maxilog – tieto plastové boxy na potraviny majú vysokú nosnosť, takže sú určené na veľký objem ovocia alebo zeleniny, ak je vaša úroda naozaj veľká. Vďaka vysokej kvalite a ľahkej manipulácii sú ideálne aj na transport.

prepravky na ovocie

Malé a stredné prepravky rôznych rozmerov – Firma Schoeller Allibert sa zaoberá výrobou prenosných boxov a prepraviek a v ponuke má naozaj širokú paletu prepraviek rôznych veľkostí. Takže si stačí len jednoducho vybrať práve tie, ktoré vám budú vyhovovať na uskladnenie úrody do vašej pivnice alebo skladu, aby všetko malo svoje miesto. Ibc kontajnery – ak vyrábate zo svojej úrody nejaké šťavy alebo džúsy alebo nejakú tú pálenku firma Schoeller Allibert má riešenie aj na uskladnenie tekutých produktov a nimi sú Ibc kontajnery. Taktiež má v ponuke niekoľko typov a rozmerov. Firma Schoeller Allibert myslí na všetko. Ak by vám nevyhovovali ponúkané rozmery, všetky prepravky a boxy na ovocie a zeleninu sa dajú vyrobiť na mieru podľa vášho želania. Stačí si zadať požiadavku a pracovníci sa s vami o všetkom dohodnú.

úroda

Radi by sme uviedli ešte pár výhod, prečo sú prepravky od firmy Schoeller Allibert ideálnym riešením pre uskladnenie potravín:

  • Kvalita a dlhá životnosť produktov, čo znamená, že prepravky môžete opakovane použiť a nemusíte sa báť, že sa rýchlo opotrebujú a prasknú
  • Prepravky sa dajú zapožičať – ak prepravky potrebujete len na určitý čas a neoplatí sa vám ich kupovať, môžete si ich požičať.
  • Ľahká manipulácia a transport – prepravky sú navrhnuté tak, aby sa s nimi dalo ľahko manipulovať, svojim tvarom sa boxy dajú ľahko pripnúť na palety a transportovať. Nevyužité prepravky sa dajú ľahko zložiť, aby vám nezabrali plno miesta alebo sa ľahko prepravili.

Okrem toho firma Scheoller Allibert dbá aj na ochranu životného prostredia, aby záhradky ako je tá vaša mohli dlho nosiť svoju úrodu.