Srp 302018

Módne katastrofy : občas nás privádzajú do poriadneho smiechu, inokedy až k údivu

  1. Ponožky v sandáloch

Toto býva častým výsmechom, no na nešťastie pre našich českých susedov. Ak nemáte domov v jaskyni, určite ste už videli  internete plejádu zábavných obrázkov poukazujúcich na ponožky v sandáloch alebo nedaj bože v balerínach. Je to nevkusné a všetci by si to mali zapamätať – ako ženy, tak aj muži. Najčastejšia voľba bývajú biele dlhé ponožky, ktoré si všimne aj človek so sedmičkami dioptriami, takže mali by ste popremýšľať nad tým, čo je vlastne dnes v móde, a nie ísť proti trendu. Keď je vám zima, nevoľte sandále ani priedušnú obuv alebo si jednoducho dajte silonky !

sandále

  1. Dlhá „menčestrová“ sukňa

Časy výrobkov z tejto tkaniny už dávno vymizli z väčšiny šatníkov a vy stále doma šetríte ten jeden kúsok ? Bez ohľadu na jeho cenu, prosím nenoste ich, zbavte sa ich alebo ich nechajte pokojne naďalej v šatníku, kde by mali aj po celý život ostať. Dajte si prosím sukňu radšej z rifľoviny alebo inej látky, ktorá vám pristane oveľa viac ako táto. Je to rada odborníkov, neváhajte a kúpte si niečo novšie a štýlovejšie !

  1. Dúhová pani

Ružové tričko, zelené nohavice, červené ponožky a modré topánky – čudovali by ste sa, ale aj takto pestrofarebne vyobliekaní ľudia chodia von. Pýšia sa ako pávy a exotické papágaje pri párení, no sú často len posmechom spoločnosti. Svoje oblečenie milujú a baví ich kreatívne spájať farby a úspešne mať na sebe celú paletu farieb od bielej až po tú čiernu. Nebláznite, ladenie je predsa v mode veľmi dôležitá vec a takto to dopadne určite zle.

boty

  1. Flitre vždy a všade

Lesknúce sa prvky sú síce fajn, aj strieborná farba vždy krásne vynikne, no rátajte s dvoma, maximálne troma prvkami na vás. Pripomínam aj fakt, že môžete váš outfit pokryť len pätnástimi percentami flitrov a lesknúcich sa prvkov. A prečo ? Pretože by ste sa leskli ako guľa zavesená na strope diskoték ! Flitre – rozhodne áno, ale nepreháňať !

  1. Čo ma po značke

A tu sa dostávame k osobám, ktorým je jedno odkiaľ ich značkové oblečenie pochádza, hlavne že má tri prúžky alebo fajku. Tie topánky stáli len desať eur ? A sú Adidas. Niekde bude chyba, nemyslíte ? Značka nevyzerá vôbec dôveryhodne, niekedy vidíme namiesto troch pásov aj šesť ! Takzvané „fejkové“ značky vyrobené od našich múdrych spoluobčanov z číny sa skôr nenosia. Nosia ich ľudia, ktorým je to jedno, hlavné je, že sú „značkové“ !