Úno 282018

Minimalizmus je na vrchole

Podobne ako v móde, aj v zariaďovaní bytov sú moderné naozaj rôzne štýly. Či už ide o spôsob, akým si vymaľujete jednotlivé izby, alebo o celkové zariadenie. Štýl je niečo, čo by mal mať každý jeden byt alebo dom. Mal by odrážať váš postoj k životu, vašu životnú filozofiu a celkovo niečo, čo vás vystihuje. A ak máte pocit, že ste ten typ človeka, ktorého nevystihuje nič, vyberte si štýl, ktorý je vášmu srdcu najbližší. A viete čo? My máme pre vás jeden perfektný tip, ktorý si zamilujete okamžite, ako ho uvidíte. Stavíme sa?
kočka ve dveřích

Minimalizmus vládne svetu

A to minimalizmus úplne vo všetkom. Či už ide o štýl obliekania, kedy sa ženy obliekajú do jednej farby alebo do jedného tónu. Presne to platí aj v zariaďovaní vašej domácnosti, len v trošku inom svetle. Chcete vedieť ako na to? Upozorňujeme však, že je to skutočne vhodné len pre ľudí, ktorí sa príliš nepotrebujú obklopovať vecami a stačí im ku šťastiu aj žalostne málo. Je fajn, keď viete, že ste taký typ človeka. Aspoň o sebe môžete  povedať, že ste skromný.

Zahoďte všetko nepotrebné

Zbavte svoju domácnosť všetkého, čo vás nejakým spôsobom brzdí alebo obmedzuje. Je fajn, že ste sentimentálna duša, no vaša domácnosť si skutočne nezaslúži, aby z nej bolo jedno veľké skladisko vecí, no nemyslíte?  Základom  každej zmeny vo vašej domácnosti musí byť práve preto zbavenie sa všetkých  vecí. Až potom  môžete byť pripravený na to urobiť zo svojho bytu krásny a čistý priestor.
dveře se závěsem

Čo vám teraz zostalo?

A práve v tejto chvíli by ste mali zistiť, že vlastne nepotrebujete kupovať žiadne ďalšie veci. Práve z toho dôvodu, že váš byt alebo dom je už teraz dokonale minimalistický. Ak ste to zistili, tak ste sa skutočne zbavili všetkého, čo vo vašom domove nepotrebujete. Teraz je dôležité, aby ste doma stále udržiavali poriadok a aby každá jedná vec, ktorú máte, mala svoje vlastné miesto.