Zář 202018

Ako vyriešiť problémy v sexe?

Vždy som sa považovala za ženu, ktorá chce so svojím partnerom zdieľať úplne všetko a nezáleží na tom, čo to je. Asi je však jasné, že väčšinou sa presne takým typom žien, ako som ja, stáva práve niečo, čo s nimi otrasie. A aj keď som sa ja tvárila, že všetko zvládam a že zvládam úplne všetko, čo sa týka sexu, keď za mnou prišiel môj partner, že mu to proste nejde, zrútila som sa a totálne som sa obvinila zo všetkého, čo sa deje. Aj keď som vedela, že to nemusí byť príčina jeho problémov, zrazu som sa cítila menej atraktívna a mala som pocit, že som totálne nemožná.

akt

Aj keď je niečo, na čo by ste sa mali pozrieť úplne reálne, mali by ste si byť istý tým, že nakoniec existujú veci, ktoré sú vážne podstatné. Ja som vedela, že bez sexu idú veci len naozaj veľmi ťažko a keď som sa prestala obviňovať, začala som hľadať riešenia, ako to môžem naozaj všetko vymyslieť tak, ako to len ide. A aj keď to možno nebolo ideálne, vedela som, že to proste musíme vymyslieť. Základom bolo, aby sme boli pozitívne naladení, čo bolo ťažké, vzhľadom na problémy, ktoré môj muž mal.

luk

Vždy som bola nadšená z toho, že viem komunikovať o sexe, ale môj partner tým zase až tak veľmi nadšený nebol. Preto som na to išla len veľmi nenápadne. Cenforce 150mg mu skutočne pomohlo a myslím si, že by to ani nikdy nikto nepovedal. Nebudem tvrdiť, že to šlo jednoducho, pretože môj muž z toho nebol nadšený. Ale na druhej strane je jasné, že nech sa deje čokoľvek, v prvom rade chcel, aby bol náš sex presne taký istý ako bol predtým. Takže sme sa rozhodli, že to skúsime a urobili sme dobre, pretože presne toto nám pomohlo a presne toto je niečo, vďaka čomu sme sa obaja jednoducho cítili lepšie. A náš sex bol konečne perfektný. Čo vám poviem, stálo to za to. Je jasné, že presne za dobrý sex stojí skutočne všetko, takže nemusíte premýšľať.