Led 082022

Vyskúšajte tantra masáže pre Vaše telo a myseľ.

Tantra masáže Tantradiamond sú často spájané so sexom. V ich podstate sa jedná o Vašu sexuálnu energiu. Ide o sústredenie Vašej sexuálnej energie a následné prepojenie s Vaším myslením. Tantra je využívaná od staroveku, kedy jej formy využívali na duchovné prepojenie duševnej sily a vnútornej energie. Tantra Vám dodá emocionálny pokoj a rovnováhu. Tantra masáže Vám ponúkajú mnoho druhov týchto masáží, preto sú vhodné pre ženy rovnako ako aj pre mužov a ako bonus je možné tantra masáž absolvovať aj ako pár, a teda s partnerom.

padá dážď

Tantra masáže sa vykonávajú na celom Vašom tele špeciálne školenými tantra masérkami, ktoré sú v tomto starovekom obore znalé a vedia presne využiť Vašu sexuálnu energiu spôsobom, ktorý Vám dodá novú energiu, pokoj a relax. Ako sme už spomínali, tantra masáže sú často spájané so sexom, no nejedná sa o bežný pohlavný styk. Tantra spočíva na dotykom a jemnom masírovaní aj intímnych častí Vášho tela, spočíva na stimulácii konkrétnych erotogénnych zón a týmto je využívaná Vaša sexuálna energia vo Váš prospech. Pri týchto masážach je dôležitá 100% hygiena, preto na úvod budete požiadaný o jej vykonanie v príjemných priestoroch vybavených na tento účel. Priebeh tantra masáží je veľmi príjemný a opojný a vy razom zabudnete na dianie za múrmi salóna. Budete sa cítiť príjemne v prítomnosti krásnej tantra masérky, ktorú si sami zvolíte a ktorá sa po celý čas bude starať o Vaše pohodlie. Tantra masáže sú ponúkané vo viacerých programoch, je už na Vás ktorý si vyberiete.

červená bielyzeň

Ak sa radi nechávate láskyplne rozmaznávať alebo potrebujete len v pokoji priímať a nasávať novú energiu, je pre Vás vhodný program Body Tantra, kde sa o Vás tantra masérka bude nežne obtierať svojim krásnym telom pomocou teplých a upokojujúcich masážnych olejov. Ak ste skôr akčnejší typ a radi sa zapájate do deja je tu mnoho ďalších programov. Stačí si len vybrať.