Kvě 202019

Tantrická masáž na Slovensku

Pri praktizovaní akéhokoľvek druhu masáže je princípom vedieť zmyselne a precítene prijímať zážitok na fyzickej, ale aj psychickej úrovni. Výnimkou nie sú ani stále známejšie tantrické masáže, ktoré sú typické nahotou, masážov intímnych partií a dávkou erotiky. U nás nájdete tieto služby napríklad vo formeerotic massage bratislava bratislavatantra.sk.

erotika

No je potrebné napísať, že tantrická masáž je ťažko uchopiteľný pojem a nemusí mať vždy výstižnú charakteristiku, respektíve jej cieľom je dosiahnuť lepšie sebapoznanie svojho tela, vedomia, sexuality a uvoľnenie napätia, a to vrátane toho sexuálneho. Sexuálna energia je praktizovačmi tantry označovaná za zdroj a centrum našej životnej energie a kompletný účinok masáže sa tak dá najlepšie precítiť v nahom stave a masážov intímnych partií nevynímajúc.
Pochopiteľne aj tantra, respektíve tantrická masáž má svoje hranice a tie závisia od klienta a jeho súčasného statusu pri masáži, respektíve musí nastať dokonalé uvoľnenie a harmónia bez výčitok, hanby apod.,… klient sa musí dokonale poddať princípom tantry a vtedy nastane prísun čerstvej životnej energie, jasnejšieho vedomia, sebapoznania a dokonalej regenerácie, ktorá má účinok na omladnutie. Pri tejto masáži je potrebné vedieť dokonale precítiť každý dotyk a každý dotyk má svoj význam.

nevada

Tieto služby nevyužívajú iba muži, ale princíp je podobný tiež pre ženy a návštevníkmi môžu byť takisto páry.
Takisto treba pripomenúť, že uchopiteľnou nie je ani konkrétna charakteristika služieb, nakoľko tantrická masáž môže obsahovať hneď niekoľko praktík s pomerne odlišným významom, čiže môžeme vravieť čisto o relaxačnej podobe, ktorá má za účinok dokonalú regeneráciu a omladenie, ale takisto môžeme vravieť o zapojení tantrických princípov, ktoré poukazujú na sexuálnu energiu a snahu objaviť nepoznané vibrácie a stavy vrátane rozšíreného vedomia mysle i sexuality.