Úno 242019

Refresher

Či sme doma, či ideme do reštaurácie, prvé čo urobíme hľadáme wi-fi pripojenie. Ide o reálnu podobu tejto doby a je smutné koľko času trávime na internete. Práve preto čoraz viac smartfónov ponúka aplikácie, ktoré vám rátajú váš čas, kedy ste pripojený. Najviac času ľudia presurfujú na sociálnych sieťach. Najmä instagram patrí každý deň k najväčšiemu žrútovi hodín. Veľa ľudí využíva tento on-line život a svoju prácu prispôsobili klientele cez mobilný telefón. Slováci si ale stále viac otvárajú webové stránky, na ktorých majú možnosť sa niečo aj dozvedieť. Hlavne čo sa týka diania u nás či vo svete, športu alebo života smotánky. Ku klasickým stránkam s týmto tématom patrí napríklad Nový čas, Topky, Pluska či Aktuality. Je tu však web, ktorý je orientovaný aj pre mladšie ročníky a ponúka aktuality z viacerých oblastí. Ide o Refresher. Ktoré kategórie sú najpopulárnejšie?

cookies

Cinema Nielen informatívna, ale aj užitočná kategória, ktorá obsahuje popis množstva filmov a seriálov. Okrem toho nájdete aj relevantné recenzie, podľa ktorých sa vám bude celovečerný film vyberať ľahšie. A nakoniec tu nájdete tiež tipy na filmy a seriály. Podobne tiež ponúka aj výber hudby, recenzie a tip na počúvanie z rôznych štýlov.

Móda Zaujímavé články o oblečení, obuvi a doplnkoch, v ktorých nájdete inšpirácie ale aj odkazy na módne kúsky. Zaujímavosťou je módny seriál, v ktorom sú rozoberané rôzne témy z oblasti módy. K tomu všetkému sa tu dopátrate aj k starostlivosti o zovňajšok.

modelka

GastroOblasť, ktorá bude zaujímavá aj pre ľudí, ktorým varenie príliš nevonia. Inšpirovať vás môžu zaujímavé, nové recepty, podľa ktorých pripravíte moderný gastronomický zážitok. Obľúbenými, navštevovanými článkami sú odporúčania na prevádzky na Slovensku. Práve dobrá recenzia na internete je tá najlepšia reklama pre reštaurácie, kaviarne či fast foody.