Čvc 012020

Obdarovať muža – ťažký úděl ženy

dárek

Kupovať dar pre muža je skutočné umenie! Randíte spolu už niekoľko rokov a napriek tomu sú pre vás jeho narodeniny, meniny a Vianoce boj. Snahou každého je oslávenca prekvapiť a potešiť. Zároveň však chceme, aby náš dar naozaj využíval, a teda, aby mal aj praktický rozmer. Ak máte po svojom boku muža, ktorý sa vo svojom voľnom čase venuje športu, umeniu, autám či akémukoľvek inému druhu koníčkov, potom ste tá šťastnejšia. V opačnom prípade sa trošku zapotíte.

…kam z konopí?

Ako sa vraví, topiaci sa aj slamky chytá. Tlačia vás ubiehajúce dni a deň D sa blíži. Zachránia vás bavlnené trenky. Keď sa spomenie pánska spodná bielizeň v podobe darčeka, mnohým na čele zasvieti červená stopka. Dokonca aj ženám, ktoré chcú obdarovať svojho životného partnera.
Aby ste to trochu odľahčili a svojmu darčeku dodali unikátnosť, môžete zvoliť boxerky s potlačou alebo partnera prekvapíte a podarujete mu trenky. Okamžite naberie celá situácia iný rozmer. Muž rozbalí darčekovú škatuľku a v nej objaví boxerky s potlačou sŕdc. Tematika je zachovaná, bavlnené trenky podarované s láskou od lásky, červená je farbou, ktorá praje intimite, nič viac nehrá rolu. Podobná romantika vypukne aj v prípade, že sa rozhodnete kúpiť trenky pre páry. Tým, že mu venujete spodnú bielizeň pre vás a pre neho s rovnakou potlačou, poviete aj to, čo v skutočnosti nebolo vypovedané. V oboch prípadoch ste mu zároveň podarovala čosi praktické, čo nepochybne využije každý deň.

Trenky či boxerky?

Rozhodli ste sa pre vtipnú potlač, no neviete či vybrať bavlnené trenky, či boxerky? Odrazovým mostíkom nech je pre vás partnerova skriňa. Ak on sám uprednostňuje trenky, nesnažte sa takto násilne meniť jeho zvyky. Bavlnené trenky dávajú mužom voľnosť a slobodu. Sú naozaj pohodlné a páni sa v nich počas celého dňa cítia komfortne. Vďaka vysokému percentu bavlny v ich zložení sú šetrné voči mužskej pokožke. Tým, že sú voľnejšieho strihu, poskytujú mužským intímnym partiám vetranie, ktoré je zároveň chladením. A to je zo zdravotného hľadiska ideálne.
Boxerky sú síce pánskou záležitosťou, no obľubuje a preferuje ich zároveň aj veľa žien. Muži v nich pôsobia výrazne príťažlivejšie. Keďže sú elastické, dokonalo lemujú telá pánov a ich zadočky v nich vyzerajú tip-top. Vďaka úzkemu strihu udržiavajú všetko na svojom mieste, a to je aj hlavný dôvod, prečo ich volia najmä športovci. Sú najlepšou voľbou pod nohavice úzkych strihov. Sú vyrábané zo širokého spektra materiálov a dostupné v rôznych strihoch.
Je len na vás, ktorý variant si vyberiete a v čom by ste rady videli svojich mužov. Trenky či boxerky s potlačou ho nepochybne potešia svojou originalitou a jedinečnosťou.
troje boxerky

Jeden ako druhý

Už ste počuli o najnovšej teórii, ktorá vraví, že ak sa dlhé roky bozkávate s tým istým partnerom, začnete sa na neho kvôli výmene DNA podobať? Konečne bol odhalený dôvod, prečo sa manželia po tom dlhom čase v spoločnej domácnosti na seba podobajú. Ak by ste mali záujem tento proces urýchliť, pomôžu vám s tým trenky pre páry, s pomocou ktorých sa z vás stanú doslova dvojčatá. Trochu prehnané prirovnanie, no pointa platí. Nikto vo vašom okolí nebude môcť zapochybovať o tom, že patríte k sebe! Trenky pre páry sa teda stanú darčekom pre vás oboch.
A netreba tiež zabúdať na to, že aj pri nosení spodnej bielizne existujú nejaké pravidlá, aby sme si zbytočne neubližovali. Dbajte na svoju bezpečnosť.