Čvn 232019

Nedostatočné prekrvenie organizmu vplýva na vašu potenciu

Nedostatočné prekrvenie  organizmu vplýva na vašu potenciu

Poruchy erekcie Lacné generiká môžu byť spôsobené nedostatočným prekrvením organizmu. Pravdepodobne si teraz poviete, že vám budeme vstupovať do svedomia s pohybom a cvičením. Tieto dve veci, sú nepochybne, nesmierne dôležité, avšak nie jediné aktivity, ktorým by ste sa mali pravidelne venovať. Ak chcete v posteli dosahovať výkon ako kedysi, zapracujte na tom, aby ste si rozprúdili krv v žilách celého vášho tela.

Žena v spodných nohavičkách, ktorá sedí na mužovi

  • Aj keď sme povedali, že sa nebudeme venovať športu, nemôžeme ho úplne opomenúť. Jediná rada znie, aby ste sa hýbali vždy, keď je to možné. Venujte sa najmú cvičeniam a športom, pri ktorých sa vám zvýši tep, teda rozpumpuje srdce.

  • Ak trpíte nadváhou, a to i minimálnou, snažte sa svoju váhu dostať do normálu. Aj dva kilogramy navyše dokážu s vašou potenciou urobiť hotové zázraky, a to samozrejme v zlom slova zmysle. Nadváha negatívne vplýva na celkové prekrvenie organizmu.

  • Snažte sa konzumovať jedlá, ktoré extrémne nezaťažujú váš tráviaci systém. Keď vaše telo bojuje s trávením, nemôže pracovať na iných činnostiach. Zelenina, ovocie a iné ľahké jedlá, by sa preto na vašom tanieri mali objavovať čo najčastejšie.

  • Snažte sa čo najviac času tráviť na čerstvom vzduchu. Okná v byte majte otvorené vždy keď to ide. Ak svojim pľúcam doprajete to, čo potrebujú, teda dostatok kyslíka, nebudú sa musieť trápiť pri okysličovaní vašej krvi a celého tela.

  • Ak trpíte inými ochoreniami, ktoré priamo súvisia s krvou, snažte sa riešiť najmä ich. Hovoríme napríklad o cukrovke, vysokom alebo nízkom krvnom tlaku, zlej zrážanlivosti krvi, problémoch so srdcom, či kŕčových žilách. Jednoducho všetko, čo sa i okrajovo dotýka krvného obehu, má priamy vplyv na vašu erekciu.

Muž a žena držiaci sa za ruky v mori

  • Sedavý spôsob života je v oblasti potencie obzvlášť negatívnym faktorom. V prvom rade nepomáhate svojmu obehovému systému, ale taktiež ani pohlavnému orgánu. Či už sedíte v aute, alebo v kancelárii, snažte sa vstať vždy, keď je to čo i len najmenej možné.