Čvn 232019

Nedostatočné prekrvenie organizmu vplýva na vašu potenciu

Poruchy erekcie Lacné generiká môžu byť spôsobené nedostatočným prekrvením organizmu. Pravdepodobne si teraz poviete, že vám budeme vstupovať do svedomia s pohybom a cvičením. Tieto dve veci, sú nepochybne, nesmierne dôležité, avšak nie jediné aktivity, ktorým by ste sa mali pravidelne venovať. Ak chcete v posteli dosahovať výkon ako kedysi, zapracujte na tom, aby ste si rozprúdili krv v žilách celého vášho tela.

Žena v spodných nohavičkách, ktorá sedí na mužovi

  • Aj keď sme povedali, že sa nebudeme venovať športu, nemôžeme ho úplne opomenúť. Jediná rada znie, aby ste sa hýbali vždy, keď je to možné. Venujte sa najmú cvičeniam a športom, pri ktorých sa vám zvýši tep, teda rozpumpuje srdce.

  • Ak trpíte nadváhou, a to i minimálnou, snažte sa svoju váhu dostať do normálu. Aj dva kilogramy navyše dokážu s vašou potenciou urobiť hotové zázraky, a to samozrejme v zlom slova zmysle. Nadváha negatívne vplýva na celkové prekrvenie organizmu.

  • Snažte sa konzumovať jedlá, ktoré extrémne nezaťažujú váš tráviaci systém. Keď vaše telo bojuje s trávením, nemôže pracovať na iných činnostiach. Zelenina, ovocie a iné ľahké jedlá, by sa preto na vašom tanieri mali objavovať čo najčastejšie.

  • Snažte sa čo najviac času tráviť na čerstvom vzduchu. Okná v byte majte otvorené vždy keď to ide. Ak svojim pľúcam doprajete to, čo potrebujú, teda dostatok kyslíka, nebudú sa musieť trápiť pri okysličovaní vašej krvi a celého tela.

  • Ak trpíte inými ochoreniami, ktoré priamo súvisia s krvou, snažte sa riešiť najmä ich. Hovoríme napríklad o cukrovke, vysokom alebo nízkom krvnom tlaku, zlej zrážanlivosti krvi, problémoch so srdcom, či kŕčových žilách. Jednoducho všetko, čo sa i okrajovo dotýka krvného obehu, má priamy vplyv na vašu erekciu.

Muž a žena držiaci sa za ruky v mori

  • Sedavý spôsob života je v oblasti potencie obzvlášť negatívnym faktorom. V prvom rade nepomáhate svojmu obehovému systému, ale taktiež ani pohlavnému orgánu. Či už sedíte v aute, alebo v kancelárii, snažte sa vstať vždy, keď je to čo i len najmenej možné.