Bře 212022

LED žiarovky nie len pre domácnosť

LED technológie nám prinášajú okrem uspori elektrickej energie aj omnoho kvalitnejšie svietenie, ako to bolo pri ich predchodcoch a teda pri obyčajných žiarovkách. Tie aj po zhasnutí často slabo nebadateľne preblikávali čím sa skracovala už beztak krátka životnosť žiaroviek a samozrejme navyšovala sa tým spotrebe za elektrickú energiu.

LED žiarovka

LED žiarovky E27 sú v mnohom nenahraditeľné a zároveň patria medzi najpoužívanejšie LED žiarovky so závitom. Je možné si ich zakúpiť v troch základných farbách a teda v teplej bielej pod označením 3000k, v studenej bielej pod označením 6000k ale aj v neutrálnej bielej kde je jej označenie 4000k. Ich využitie je skutočne možné všade, či sú to kancelárie, obchodné priestory a teda prevádzky, domácnosť, garáže ale aj chodby a suterény. Tieto žiarovky je možné využiť skutočne všade a pri každej príležitosti.

úspora energie

Či už sa Vám hodí táto LED žiarovka E27 do priestorov určených na oddych respektíve relax, alebo do priestorov určených pre prácu, vďaka možnosti voľby je farebného variantu ju môžete použiť všade. Studená biela a teda 6000k sa hodí prevažne do priestorov, kde potrebujete mať skutočne dostatok kvalitného svetla ako napríklad dielňa. Ateliér či iná obdobná miestnosť určená na aktivitu. Naopak pri variante teplá biela a teda 3000k sa môžete spoľahnúť na príjemné nedráždivé, skôr upokojujúce osvetlenie s jej mierne žltkavým podfarbením a preto sa hodí do miestnosti určenej pre relax a oddych, kde Vás jej osvetlenie nebude nijako vyrušovať. Samozrejme je tu možnosť zvoliť si ešte tretiu variantu farebného osvetlenia a teda neutrálnu bielu, ktorá dodá osvetlenie medzi studenou bielou a teplou bielou no ale mi, keďže chceme vyhovieť každému klientovi ponúkame ešte štvrtú farebnú variantu a to DUAL-WHITE kde je možnosť nastavenia farebnej varianty v rozsahu od 2700k až po 6500k pomocou dodaného diaľkového ovládača. U nás zakúpené produkty sú výhradne v najvyššej kvalite.