Pro 212016

Aplikácie pre smartphony a tablety pre Váš NAS server

Majitelia sieťových úložísk QNAP sa môžu radovať z dostupnosti širokej ponuky mobilných aplikácií. Pre ich používanie je nutné inštalovať do NAS servera potrebné doplnky a nakonfigurovať úložisko pre externý prístup prostredníctvom internetu. Popíšeme základné dostupné aplikácie, ktoré sú k dispozícii.
 digitální marketing seo
QFILE / QFILE HD:
·         Prostredníctvom aplikácie QFILE môžete veľmi dobre a rýchlo vyhľadávať, nahrávať a spravovať súbory vo svojom NAS serveru.

QMISIC / QMUSIC HD:
·         Všestranný hudobný prehrávač umožňuje vyhľadávať skladby podľa ich žánrov, označovať obľúbené songy alebo si sťahovať hudbu do mobilu pre off-line prehrávanie.

QMANAGER:
·         V aplikácii QMANAGER možno ovládať hlavné nastavenia NAS serverov QNAP a sledovať ich aktuálny stav. Na diaľku možno riadiť aplikácie aj užívateľské oprávnenia.

VCAM:
·         Ak používate NAS ako centrálu kamerového systému, môžete prostredníctvom aplikácie VCAM sledovať zábery z kamier.

QGET:
·         Aplikácia Qget spolupracuje s doplnkom Download Station, ktorý je potrebné do NAS servera nainštalovať, a umožňuje zo smartphonu či tabletu riadiť sťahovanie dát.

QREMOTE:
·         S aplikáciou QREMOTE bude Váš smartphone slúžiť ako diaľkový ovládač, s ktorým môžete ovládať prehrávanie multimédií strémovaných do televízie.

QVIDEO:
·         QVIDEO slúži na prehrávanie videí strémovaných z Vášho NAS servera. Budete k nemu potrebovať internetové pripojenie s rýchlym uploadom.
obchodní schůzka
QPHOTO:
·         Fotky uložené v sieťovom úložisku si môžete v aplikácii QPHOTO nielen prezerať, ale tiež ich zdieľať s priateľmi.

QNOTES:
·         Ide o digitálny záznamník s poznámkami, fotkami a videami, uložený vo Vašom NAS serveru, ako náhrada za cloudové poznámkové služby.

VMOBILE:

·         V spojení s doplnkom Surveillance Station, inštalovaným v NAS serveru, slúži aplikácia VMOBILE pre ovládanie kamerového bezpečnostného systému.