Říj 212018

Keď máte problém, priznajte si to

Keď máte problém, priznajte si to

Vždy, keď som myslel na sex, mal som v hlave kadečo. Jasné, že v prvom rade som myslel na to, ako veľmi to chcem a že ma to baví. Potom som myslel na to, že aj keď to možno nie je celkom to, čo som predpokladal a na čo som neustále myslel, nakoniec to bolo presne niečo, vďaka čomu som sa cítil zvláštne nesmrteľný a proste úžasný. Aj keď je jasné,že všetky tieto veci skôr súvisia s tým, čo môžeme urobiť a ako sa môžeme zachovať v prípade, že veci nefungujú presne podľa našich predstáv, niekedy je nad slnko jasnejšie, že veci, ktoré vás sprevádzajú, nemusia byť úplne dokonalé na to, aby sa vám skutočne páčili.

dívka

O tom to jednoducho celé je. Je to skutočne hlavne o veciach, ktoré sú tu pre vás. Je to o maličkostiach, ktoré vás sprevádzajú o ďalších veciach, ktoré sú pre vás dôležité a viete čo ešte? Musíte jednoducho myslieť na to, že napriek všetkému, čo sa okolo vás deje, je sex naozaj niečo trváce a niečo, čo by proste malo fungovať. Na druhej strane, je to možno trochu ťažké a práve preto by ste mali vymyslieť niečo, vďaka čomu bude podpora erekcie niečo, čo vás jednoducho nebude na každom jednom rohu desiť. Ale je to len a len na vás.

ženy

Je občas naozaj ťažké nájsť si priestor na to, aby boli veci v poriadku a aby všetko fungovalo presne podľa plánu. Ale musíte si uvedomiť jednu vec. A to, že občas sa proste viagre nevyhnete. Mnohých ľudí to desí priam k smrti, ale naozaj to nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť a nie je to ani nič, čo by vás malo deprimovať či nejakým iným spôsobom dávať dolu. Verte tomu, že keď sa do toho opriete, tak dokážete naozaj čokoľvek a napriek všetkému, čo sa vám ešte nezdá, sa musíte zmieriť s tým, že toto je naozaj, ale naozaj veľmi dôležitý krok vo vašom živote. Uvedomiť si, že aj keď pre vás možno sex znamená problém, môžete to vyriešiť aj tak, že si priznáte, že nejaký problém vôbec máte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup